Калькулятор
витрат
матеріалів

Компанія Sika представляє калькулятор сухих будівельних сумішей. За допомогою зручного онлайн сервісу ви легко розрахуєте потрібну кількість матеріалів для будь-якого виду будівельних і оздоблюваль- них робіт. Розрахунок сухої суміші - важливий етап перед початком будівництва, адже покупка матеріалів «на око» призводить до зайвих грошових витрат або до затримки робіт, а вдеяких випадках до порушення технологічного процесу.

ЗАВАНТАЖИТИ
КАТАЛОГ

ЯК ВИКОТИСТОВУВАТИ КАЛЬКУЛЯТОР ВИТРАТ МАТЕРІАЛІВ?

Ви можете використовувати сервіс, як калькулятор цементної стяжки підлоги, полімерних підлогових покриттів, добавок в бетон, гідроізоляційних та інших сумішей. У всіх випадках розрахунок будматеріалу вимагає декількох простих дій:
  • Виберіть продукт з наведеного списку.
  • Вкажіть товщину шару в мм і площа поверхні в м2.
  • Натисніть кнопку «розрахувати».
Калькулятор будівельних сумішей видасть готові розрахунки із зазначенням загальної маси матеріалу і необхідної кількості мішків вагою по 25 кг. Швейцарський концерн Sika - один зі світових лідерів в області виробництва добавок, що модифікують в бетон і сухих сумішей для влаштування цементних і полімерних стяжок підлоги, гідроізоляції, укладання плитки, оздоблення стін і фасадів та інших робіт. Компанія Sika гарантує високу якість своєї продукції за умови дотримання розрахункових параметрів і будівельних технологій.

Дані для розрахунку

Результат розрахунку

Необхідно: