Світова популярність Sikа

У 1910 році Каспар Вінклер заклав основи сучасного концерну Sika в Цюріху. Його першою хімічною добавкою стала Sika®-1, гідроізолююча добавка для цементних розчинів. Вперше вона була застосо вана при будівництві залізничного тунелю Святого Готхард в Швейцарських Альпах, але і зараз, через більш ніж 100 років, вона як і раніше широко використовується у всьому світі.

Sika в Україні

В Україні компанія Sika працює з 2004 року. Головний офіс знаходиться в Києві, філії у Львові та Дніпрі. З 2013 року працює завод з виробництва добавок для бетону. В 2020 році Сіка Україна відзначила 16 років успішної роботи на ринку.

Концерн Sika сьогодні

В даний час Sika - міжнародний концерн з виробництва матеріалів і технологій будівельної хімії. До складу компанії входять виробничі підприємства, наукові лабораторії, центри технічної підтримки і торгові представництва в більш ніж 100 країнах світу. У компанії працює понад 20 000 співробітників. Організаційна структура концерну Sika дозволяє в найкоротші терміни вирішувати різні питання і забезпечувати своїх замовників технічною підтримкою. Sika - новатор в створенні і використанні багатьох будівельних матеріалів і технологій. Активна позиція Sika відкриває широкі горизонти не тільки для своїх співробітників, торгових партнерів і клієнтів, але і для будівельної індустрії в цілому.

Sika для приватного будівництва і ремонтних робіт

Наш досвід - ваша перевага. Продукти Sika - це високоякісні надійні будівельні матеріали, перевірені більш ніж 100-річним досвідом на самих різних будівельних об'єктах всього світу. Ми співпрацюємо не тільки з великими будівельними та промисловими компаніями, але і з невеликими будівельними фірмами. Використовуючи досвід промислових будівельних об'єктів, ми пропонуємо оптимальні рішення приватним користувачам, які можуть придбати наші продукти через роздрібну мережу. Герметизація, приклеювання, в тому числі паркету, гідроізоляція, матеріали для покриття підлоги, добавки в бетон і розчин, сухі суміші - рішення Sika застосовуються на будь-якій стадії від початку до завершення як будівельних, так і ремонтно- оздоблювальних робіт. Єдина відмінність між промисловими і роздрібними продуктами - це розмір упаковки.