Учора у Полтаві відбувся черговий відбірковий етап Чемпіонату серед плиточників на Кубок Sika!
Боротьба була по-справжньому напруженою, а інтрига щодо переможця зберігалася до останніх хвилин змагань. Учасники продемонстрували високий рівень майстерності, професіоналізму та жагу до перемоги.
Дякуємо всім, хто долучився до цієї події! Окрему щиру подяку висловлюємо нашим партнерам: компанії Ді-Стар Україна, на локації якої відбувся етап, а також компаніям Керама МаркетAdvanta та ТМ Mustang за підтримку чемпіонату.
Не зупиняємося та крокуємо далі — попереду наступний етап в Одесі!
А поки що запрошуємо переглянути наш фотозвіт із Полтави.